За працевлаштування переселенця - грошова компенсація

Дата: 19.09.2022 12:02

Компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування 135 внутрішньо переміщених осіб отримають 57 роботодавців області. Відповідні рішення прийняті обласним центром зайнятості станом на 16 вересня.

Нагадуємо, компенсація витрат надається у розмірі  6,5 тис. грн за кожну працевлаштовану особу тривалістю не більше двох місяців з дня працевлаштування.

Для отримання компенсації роботодавцям необхідно подати заяву до центру зайнятості, розташованого за їх місцезнаходженням. Це можна зробити особисто під час відвідування центру зайнятості або, надіславши на адресу електронної пошти. Реалізація цієї послуги наразі можлива і через Єдиний державний вебпортал електронних послуг Дія.

До заяви необхідно додати пакет документів:

• копія наказу про працевлаштування особи;
  • відомості про працівників, які є застрахованими особами (ПІП, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта);
  • копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

З питань отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування ВПО звертайтеся за телефоном (0462) 77-90-25, або на наш канал онлайн-підтримки в Telegram https://t.me/pitrymkaDSZChernigiv