НОВИЙ НАПИС НА ОБЕЛІСКУ СЛАВИ ОБРАНО!

Дата: 26.09.2022 15:25

Шановні мешканці Варвинської громади! Впродовж 10 днів на сторінці ПРО100ГРОМАДА у фейсбук ви мали змогу обрати вислів, який стане заміною афоризму, (Никто не забыт, ничто не забыто) написаному на обеліску Слави в знак пам’яти про події Другої світової війни.

Серед запропонованих вам варіантів були: цитати видатних класиків української літератури XX – XXI століття, стійкі гасла про війну, що з плином часу увійшли до ужитку населення та власне безпосередньо вами запропоновані варіації нового вислову. Отож, підводячи підсумки проведеного голосування на сторінці у фейсбук відмітимо, що абсолютне лідерство серед 10 винесених на розгляд позицій здобула словесна конструкція «Вони загинули, щоб ми жили» (64% голосів).

Відтак, вважаємо за потрібне не проводити повторне опитування серед двох найбільш підтримуваних вами висловів, так як переможець набрав понад 50% голосів.

Висловлюємо подяку всім, хто долучився до голосування та висловив свою думку.