ДОРОГІ ОСВІТЯНИ ВАРВИНЩИНИ

Дата: 01.10.2022 23:49

2 жовтня Україна святкує День працівників освіти. Відзначення нелегкої праці педагога – це перш за все знак народної шани та поваги до тих, хто формує світогляд дитини, майбутню громадянську позицію та патріотизм до своєї батьківщини. Для учня його наставник – мудрий порадник, людина, яка підтримає у непростій ситуації та щиро розділить радість успіху своїх вихованців.

30 вересня Варвинський селищний голова Валентина Саверська-Лихошва та начальник відділу освіти Варвинської селищної ради Володимир Кутовий привітали освітян із професійним святом. Плеяда педагогів була відзначена нагородами різного рівня, від грамоти відділу освіти СТГ - до обласної Премії імені Софії Русової.

Володимир Кутовий у своїй вітальній промові до колег відмітив надзвичайно потужні результати талановитої учнівської молоді Варвинщини. Варвинська громада після проведення усіх конкурсів та олімпіад посіла 7 місце в області серед 56 громад.

Дорогі педагоги, прийміть найщиріші привітання за вашу благородну працю. Немає сумнівів, що кожен з вас – людина з великої літери, адже віддавати частину себе на благо майбутнього покоління – велика справа.

Бажаємо вам міцного здоров’я, мирного неба, нескінченного щастя, творчого натхнення та достойних учнів, які будуть лише радувати вас своїми успіхами.