Дата: 03.10.2022 10:53

У рамках проєкту Go Bike Chernihiv для Варвинської територіальної громади розробляється Концепція розвитку велосипедної інфраструктури.

Концепція розвитку велосипедної інфраструктури – це стратегічний документ, що визначає основні напрямки розвитку велоруху в територіальній громаді, їх пріоритетність і важливість. Метою такого документу є підвищення використання велосипедного транспорту та ЛПТ, його безпеки і комфорту.

Нам важлива Ваша думка, тому першим етапом розробки є проведення опитування користувачів велосипедного та легкого персонального транспорту серед мешканців Варвинської територіальної громади.

Опитування проводиться проєктною командою Bike City Consulting спільно із Варвинською селищною радою, громадською організацією "Еко Місто Чернігів" та громадською організацією "Агенція міських ініціатив".

ОПИТУВАННЯ: Опитування користувачів велотранспорту та ЛПТ Варвинської територіальної громади