Шановні жителі Варвинської селищної територіальної громади!

Дата: 13.10.2022 11:23

У Варвинській селищній раді розпочато процес формування проєкту бюджету громади на 2023 рік.

Ви можете вплинути на місцеву бюджетну політику. Все, що вам необхідно, - надати свою пропозицію, яким чином повинні бути скеровані кошти бюджету громади в наступному році.

Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий. Головне, щоб надана пропозиція чи проєкт були в межах повноважень місцевої влади, чітко та конкретно сформульовані.

Пропозиції просимо надавати до загального відділу Варвинської селищної ради за адресою: смт.Варва, вул. Шевченка, 38 або надсилати в сканованому вигляді на електронну пошту varva@vsrada.gov.ua з поміткою «Бюджет 2023» за формою до 25 жовтня 2022 року.

Бланк-пропозиція 2022

Всі зібрані пропозиції будуть опрацьовані фінансовим відділом Варвинської селищної ради та передані на розгляд Робочої групи з питань формування бюджету Варвинської селищної територіальної громади на 2023 рік. Результати розгляду будуть оприлюднені на сайті громади.