Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 26.10.2022 12:46

24 жовтня відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Прилуцькій районній військовій адміністрації.

Під час обговорень, доповідей та дискусій, відповідно до повноважень, визначених законодавством України та з метою своєчасного виконання наказів і директив з питань забезпечення оборони, громадської безпеки і порядку, здійснення заходів правового режиму воєнного стану, невідкладного реагування на надзвичайні ситуації, що можуть вплинути на стале функціонування об’єктів життєзабезпечення населення Прилуцького району в умовах осінньо-зимового періоду 2022-2023 років, комісія вирішила:

затвердити перелік об’єктів районного значення, порушення функціонування та виведення з ладу яких становлять загрозу для життєдіяльності населення;

керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності, комунальних служб, органів управління, сил і засобів, що функціонують на території Прилуцького району, забезпечити:

готовність органів управління, сил та засобів для протидії загрозам виникнення надзвичайних ситуацій воєнного характеру на об’єктах соціальної і виробничої інфраструктури, здійснення охорони навколишнього природного середовища, належного утримання та ефективної експлуатації об’єктів, які забезпечують життєдіяльність населення району, надання необхідного рівня та якості послуг населенню, належну організацію безпечного навчального процесу в умовах зимового періоду 2022-2023 років;

розроблення та відпрацювання чіткого алгоритму дій при ліквідації наслідків надзвичайного характеру на об’єктах газо-, водо-, енерго-, теплопостачання;

своєчасну підготовку стаціонарних та мобільних пунктів обігріву для розміщення та обігріву постраждалого населення, придбання відповідної кількості матеріально-технічних засобів (обігрівачі, пневмокаркасні намети, печі для опалення, резервні мінікотельні, електрогенератори, чай, ковдри тощо), твердого та альтернативного палива, призначення відповідних формувань цивільного захисту для їх розгортання та забезпечення діяльності.

Про хід виконання заходів доповісти протягом двох діб.

За інформацією сектору цивільного захисту районної державної адміністрації