З нагоди Дня працівника соціальної сфери

Дата: 04.11.2022 16:37

04 листопада, з нагоди Дня працівника соціальної сфери, голова Варвинської селищної ради Валентина Саверська–Лихошва привітала професіоналів своєї справи – колектив КЗ «Варвинський центр соціальних служб». Очільниця громади зазначила, що саме на соціальних фахівців покладено високу відповідальність - піклуватися про тих, хто не має змоги самостійно впоратися із життєвими негараздами. Мабуть, жодна професія не потребує стільки душевних сил, самовіддачі, милосердя та енергії. Тому, вітаючи грамотою Варвинської селищної ради фахівця центру Тетяну Улянич та грамотою Прилуцької районної державної адміністрації Людмилу Небрат, керівника Спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, звучали побажання благополуччя, міцного здоров’я, оптимізму та мирного неба.

А для технічної допомоги усім фахівцям КЗ «Варвинський ЦСС» та з метою покращення умов роботи з питань організації надання соціальних послуг сім’ям з дітьми, було передано планшети, як благодійну допомогу надану в рамках проєкту «Моніторинг потреб та підтримка дітей у умовах війни», що впроваджується Партнерством  «Кожній дитині» за підтримки UNICEF Ukraine на замовлення Міністерства соціальної політики України та Національної сервісної служби України.

#Підтримка Фахівців