Шановні працівники соціальної сфери!

Дата: 04.11.2022 11:14

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби, чия праця сповнена милосердя і тепла.

У цій сфері працюють люди небайдужі, адже, основу будь-якої соціальної роботи становлять любов, доброта, співчуття. Вашу турботу відчувають широкі верстви населення. Ви першими приходите на допомогу, підтримуєте людину саме тоді, коли ця допомога потрібна найбільше.

Віримо, що вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашої громади, соціального захисту тих, хто його потребує. Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.

Прийміть щирі слова вдячності за самовіддане служіння людям та відданість роботі. Бажаємо усім миру, щастя, сімейного затишку, міцного здоров’я та відчуття важливості справи, яку ви робите!

Депутатський корпус селищної ради,

виконавчий комітет

Селищний голова                                                         Валентина САВЕРСЬКА-ЛИХОШВА