З Днем Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2022 20:31

21 листопада Варвинський селищний голова Валентина Саверська-Лихошва та заступник селищного голови з питань виконавчих органів ради Олександр Філоненко віддали данину пам'яті всім, хто крізь віки вів боротьбу за гідність та свободу українського народу.

Доля України та українців століттями була трагічною та героїчною водночас. Згадуючи найбільш відомі історичні події, пов'язані з українською державою, ми з упевненістю можемо сказати про неймовірне гартування україноцентричної думки серед населення у різні часи витоків української державності. Боротися за свою свободу та гідність - найважливіше кредо кожного українця, це те, що робить нас винятковими з-поміж інших націй. Тому сьогодні, в день Гідності та Свободи України ми безмежно шануємо усіх наших Героїв: і мертвих, і живих.