Відбувся фестиваль народної творчості Бода- фест 2022

Дата: 22.11.2022 12:21

18 листопада в малому залі Варвинського будинку культури відбувся фестиваль народної творчості Бода- фест 2022.

Концертна програма була присвячена пам'яті двох видатних варвинців: відомого українського етнографа й славіста Осипа Бодянського та прекрасного композитора Якова Завгороднього. Свій талант вдячній публіці дарували найталановитіші артисти художньої самодіяльності Варвинщини. Окрім того, серед 10 учасників та колективів, що сформували змістовний концерт, 6 учасників попередньо взяли участь онлайн. Варвинський селищний голова Валентина Саверська-Лихошва та начальник відділу культури Варвинщини Роман Бузикевич привітали всіх артистів та вручили їм дипломи учасників VIII фестивалю народної творчості "Бода-фест 2022".