ЗАВЖДИ ПАМ'ЯТАТИМЕМО, НІКОЛИ НЕ ПРОБАЧИМО...

Дата: 25.11.2022 15:46

25 листопада, в день 90-их роковин вшанування пам'яті жертв Голодомору, Варвинський селищний голова Валентина Саверська-Лихошва, відділ культури Варвинської селищної ради, вчителі та учні КЗЗСО "Варвинський ліцей №2" віддали данину пам'яті всім невинно убієнним впродовж 1932-1933- их років. Тримаючи слово, Валентина Саверська-Лихошва зазначила, що святий обов'язок сучасників та людей майбутнього - це недопущення подібного горя, яке історія по справедливості розцінила як геноцид цілого народу.

Селищний голова та директор ліцею Василь Небрат під час своїх виступів озвучили кілька моторошних переказів людей, які у свій час змогли пережити страшну чуму 30-их років, навіяну на Україну тодішнім "государством". Напевно, найтяжче, що випало на долю людей, які вибороли життя - це на власні очі бачити чисельні смерті своїх рідних та близьких.

Після виступів селищного голови та директора своє слово взяли діти. Кожен з них з відчуттям поваги і невимовної туги, завдяки глибокій поезії, передав свої переживання та емоції.

Тож, нехай ніколи Українська земля не знатиме подібного горя, яке за різними підрахунками забрало на небеса від 4 до 8 мільйонів українців.

ДОДАТОК: ДОДАТОК