З Днем місцевого самоврядування в Україні!

Дата: 07.12.2022 11:22

Щороку, 7 грудня в Україні святкують день місцевого самоврядування. Цей  день  є напрочуд знаковим з -поміж усіх державних свят. На правду,  роль місцевої влади на сьогоднішній день є однією із ключових. Конструктивна співпраця керівництва громади з мешканцями -ключ до добробуту та процвітання.

Утвердження самоврядних традицій - особлива сторінка в історії українського державотворення, яке побудоване виключно на демократичних засадах та принципі, коли закон понад усе. Сьогодення несе українській владі, зокрема місцевій, багато викликів. Нині важливо консолідувати всі зусилля на всіх рівнях задля здобуття великої перемоги України над Росією у війні.
Дорогі працівники Варвинської селищної ради! Дякуємо вам за вашу невтомну  працю, завдяки якій наша громада стає кращою. Щастя Вам, здоров'я, миру у Ваші родини. Будьте завжди сповненим ентузіазму, Пам'ятайте: Ви теж  щоденно боритеся за Перемогу нашої країни.
Зі святом!

Селищний голова                              Валентина Саверська-Лихошва