День місцевого самоврядування у Варвинській селищній раді

Дата: 07.12.2022 12:44

7 грудня у Варвинській селищній раді відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування. З вітальним словом до працівників звернулися селищний голова Валентина Саверська – Лихошва, секретар селищної ради Микола Гайдай та заступник селищного голови Олександр Філоненко. Миколі Васильовичу та Олександру Івановичу випала приємна місія – відзначити кращих із кращих нагородами районного та обласних рівнів.

За високий професіоналізм, відданість своїй справі та з нагоди Дня місцевого самоврядування грамотами Прилуцької районної ради було нагороджено начальника відділу організаційно – кадрової роботи Варвинської селищної ради Олену Шульженко та очільницю фінансового відділу Марину Кузьмич. Від обласної профспілкової організації свої нагороди отримали староста Журавського старостинського округу В’ячеслав Пилипченко та начальник Служби у справах дітей Варвинської селищної ради Людмила Гиленко.

Щиро вітаємо вище вказаних працівників з відзнаками. Бажаємо і надалі плідно працювати задля розвитку Варвинської громади.