Відбулося засідання виконавчого комітету Варвинської селищної ради

Дата: 23.12.2022 07:28

22 грудня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Варвинської селищної ради. На порядок денний було винесено 9 питань та "різне".

1. Про деякі питання поводження з з побутовими відходами.

2. Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на новий строк.

3. Про дозвіл на спилювання дерев.

4. Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства 'Варвинський центр первинної медико-санітарної допомоги" Варвинської селищної ради на 2022 рік.

5. Про організацію харчування дітей у закладах освіти Варвинської селищної ради.

6. Про надання матеріальної допомоги.

7. Про висунення кандидатури для представлення до присвоєння почесного звання "Мати-героїня".

8. Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства "Варвинська лікарня" Варвинської селищної ради на 2022 рік.

9. Про надання дозволу на вчинення правочину.

10. Різне.

З усіма відповідними рішеннями ви можете ознайомитися на сайті Варвинської громади у рубриці "нормативно-правові документи".