Про нагальні питання життєдіяльності громади

Дата: 16.01.2023 08:34

12 січня Варвинський селищний голова Валентина Саверська-Лихошва провела нараду за участю секретаря ради Миколи Гайдая, профільних заступників, керівника КП "Господар" Олександра Ломаки, начальника фінансового відділу Марини Кузьмич, директорів Варвинського ліцею № 2 Василя Небрата та ЗДО "Джерельце" Любові Лущик, керівника Варвинського центру первинної медико-санітарної допомоги Любові Долі.

В ході наради в черговий раз обговорили питання забезпечення функціонування установ під час вимкнення електроенергії. Директори закладі освіти внесли пропозиції щодо придбання генераторів відповідної потужності. Також розглянули доцільність забезпечення генератором поліклінічного відділення місцевої лікарні. Начальник фінансового відділу селищної ради зосередила увагу на раціональному розподілі вільного залишку коштів загального фонду бюджету Варвинської селищної територіальної громади.