З Днем Соборності України

Дата: 22.01.2023 23:05

Шановні мешканці Варвинської громади!

Від щирого серця вітаємо Вас з Днем Соборності України! Цей світлий день ознаменовує вже 104 річницю воз'єднання українських земель, яке відбулося 22 січня 1919 року. День Соборності - одне з найважливіших державних свят України. Вивчаючи страшні криваві події, що відбувалися з нашою країною та народом в першій половині минулого століття, ми маємо усвідомлювати який неоціненний внесок заради соборності та незалежності України зробили тодішні проукраїнські політики, історики, митці. Вони боролися за україноцентричну свідомість нинішніх поколінь. Безумовно, лише завдяки традиціям вольності, невимовному прагненню до свободи, український народ з такою жагою захищає свою соборність у війні з Росією. Тож, дорогі друзі, нехай це буде останній День Соборності, який ми зустрічаємо під час воєнних дій. Бажаємо ще більшого зміцнення нашій нації та світлої Перемоги у війні з російським окупантом!