21 березня - Всесвітній день ПОЕЗІЇ!

Дата: 21.03.2023 16:26

Нещодавно в Журавському Будинку культури проходив літературний вечір «Мої думи, мої мрії сьогодні разом з Вами…», присвячений Всесвітньому дню поезії.

Клуб самодіяльних аматорів «Лелека» зібрав поціновувачів поезії, прози, пісні, одним словом – творчих людей. Присутні з насолодою слухали твори місцевих авторів: Григорія Терещенка, Ганни Нічик, Павла Завгороднього, Ірини Кудрявцевої, Олександра Дмитренка, Тамари Кудрявцевої, Галини Кабанець та Ірини Прокопенко. На заході присутні знайомилися з творчістю відомих поетів Варвинщини - Валентиною Рубан та Інною Рубан – Оленіч. Також літературний вечір відвідав відомий поет Прилуччини - Анатолій Логвиненко.

Даний захід подарував незабутні емоції та враження, нові знайомства, допоміг відпочити від важких трудових буднів та поринути у світ поетичного слова.

Щиро дякуємо учасникам за чудові поетичні рядки, за творчість, що зігріває душу. Вітаємо зі Всесвітнім Днем поезії! Нехай її бурхливе джерело наповнює серця безмежною висотою, дарує натхнення, гарний настрій та легкі рими. І звичайно ж, Мирного всім нам неба!