Привітали пожежників

Дата: 17.04.2023 16:41

Фото без опису 17 квітня відзначають День пожежної охорони. Праця пожежника вкрай відповідальна, тяжка, героїчна, стресова та дуже важлива. Пожежна охорона виконує свою роботу як вдень, так і вночі, від їхнього професіоналізму нерідко залежить життя людей.

З нагоди свята селищний голова Валентина Саверська-Лихошва привітала та нагородила Почесною грамотою селищної ради ШЕМЕТУНА Тараса Олександровича, пожежного-рятувальника 11 ДПРМ (смт Варва) З ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Чернігівській області.  Варто зазначити, що Тарас Олександрович сьогодні іменинник, тож у нього подвійне свято.

Почесною грамотою відзначили і ГАЙДАЯ Сергія Вікторовича, пожежника МПК с. Озеряни, який пропрацював у пожежній службі 27 років.

Щиро вітаємо усіх причетних зі святом та бажаємо високої пильності і абсолютної впевненості, неймовірних сил і граничної обережності в роботі.