Презентували ґендерний паспорт громади

Дата: 13.04.2023 10:30

Фото без опису12 квітня  у приміщенні КЗ "Варвинська мистецька школа" відбулась презентація ґендерного профілю громади, який було створено в рамках проекту "Розбудова демократичного, мирного та ґендерно-рівноправного суспільства в Україні", що впроваджується в громаді Українським жіночим фондом в партнерстві зі Стуктурою ООН Жінки за фінансування уряду Норвегії.

Захід відвідали заступник селищного голови Олександр Філоненко, начальник відділу освіти Любов Лущик, староста Озерянського старостинського округу Світлана Лозицька, директор КЗ "Центр соціальних служб" Тетяна Козлова.

Створення подібних профілів є обовязковим в європейських місцевих практиках. Ці матеріали можуть стати основою при розробці стратегій розвитку громади, формуванні цільових місцевих програм, програм відновлення та безпекових політик, а також в процесі співпраці з різними фондами для залучення інвестицій.