Навчали енергозбереженню

Дата: 24.04.2023 09:36

Фото без опису21 квітня у залі засідань відбулось виїзне  навчання для спеціалістів апарату селищної ради за програмою підвищення кваліфікації «Енергозбереження. Можливості використання місцевих відновлювальних джерел енергії в умовах воєнного стану».  Захід провели заступник директора Чернігівського  регіонального центру підвищення кваліфікації Петро Михайлович Підгайний та Сергій Васильович Зінченкокерівник осередку громадського об’єднання Асоціації енергоаудиторів в Чернігівській області, керівників проєктів науково-виробничого підприємства «Енергоіновація».

Сергій Васильович ознайомив присутніх із законодавством у галузі енергозберігання, розповів що таке енергоменеджмент та енергоаудит. Також навів приклади уже реалізованих енергозберігаючих проектів.