155 РІЧНИЦЯ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ГЕОРГІЯ ВОРОНОГО

Дата: 01.05.2023 10:55

Фото без опису28 квітня 2023 року відбулися заходи, присвячені 155 річниці з дня народження нашого видатного земляка, вченого-математика - Георгія Феодосійовича Вороного,  який своїми науковими відкриттями прославив Україну на весь світ і випередив час на століття. Саме йому судилось стати світилом математики - засновником кількох сучасних напрямів досліджень в теорії чисел, зокрема, геометрії чисел.

З нагоди пам’ятної дати на місці поховання Г.Ф. Вороного та його батька Ф.Я. Вороного відбувся мітинг-реквієм та покладання квітів за участі селищного голови Валентини САВЕРСЬКОЇ-ЛИХОШВИ, старости Гнідинцівського старостинського округу Вячеслава ПИЛИПЧЕНКА, заступника селищного голови Олександра ФІЛОНЕНКА.

У Журавському ЗЗСО І-ІІІ ст. проходила математична олімпіада, в якій взяли участь учні 6-8 класів закладів освіти Варвинської селищної ради. Здобувачі освіти виконували завдання на логіку, розв'язували нестандартні завдання, задачі геометричного змісту.

Дипломи І ступеня отримали: Віталіна БОРЩ, учениця 6 кл., Ілля РЯБКО, учень 7 класу, Дмитро ТИЩЕНКО, учень 8 класу Варвинського ліцею №1.

Диплом ІІ ступеня у Яни ХАРЕНКО, учениці 6 класу Журавського закладу, Олександра КОВАЛЕНКО та Софії АНДРІЄНКО, учнів 7 та 8 класів Варвинського ліцею №1.

Диплом ІІІ ст. отримали Анна ХАРЕНКО, учениця 6 класу Журавського закладу, Софія КОЛІСНИК, учениця 7 класу Озерянського закладу та Олексій МАЛЬКО, учень 8 класу Гнідинцівського закладу освіти.

Подяками від селищної ради були відзначені вчителі математики за змістовну підготовку школярів. "Варвинський ліцей №1"- Тетяна РУДЬКО, Ірина САЛІЄНКО, "Варвинський ліцей №2" - Надія ОВЧАР, Юлія СМОЛЯК, Людмила ФОМІНА, Журавський ЗЗСО ім. Г.Ф.Вороного - Олена КУРЛЕНЯ, Валентина ТАРАСЕВИЧ, Гнідинцівський ЗССО I-III cт. – Ганна ЛЕВКІВСЬКА, Остапівський ЗЗСО I-III cт. -Любов БЕРЕБЕНЕЦЬ, Світличненський ЗЗСО I-III cт. – Любов ЛЕВАНОВА, Озерянський ЗЗСО I-III cт.- Валентина МІСЬКО, Ганна РОЙКО.

З вітальним словом до переможців, учасників олімпіади та всіх присутніх звернулася Валентина Саверська-Лихошва, селищний голова та вручила подяки і подарунки. Переможці отримали книги про Георгія Вороного від Ольги ОБЕРЕМКО. Привітали присутніх також Михайло МОМОТ, директор Журавського ЗЗСО та Андрій БОБОШКО, головнний спеціаліст відділу освіти.