День пам’яті та примирення

Дата: 08.05.2023 08:53

Дорогі жителі Варвинської громади!

Кожного року 8 та 9 травня країна відзначає День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У цей день згадуємо і вшановуємо пам’ять всіх чиї життя забрала війна,  уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога,  низько вклоняємося ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими.

На превеликий жаль, ці дати ми сьогодні зустрічаємо зі зброєю в руках. Нинішні захисники України самовіддано виконують конституційний обов'язок, проявляють мужність і героїзм, демонструють високий професіоналізм, патріотизм та відданість Україні, відстоюючи її незалежність та територіальну цілісність.

Шановні ветерани, учасники антитерористичної операції та операції об'єднаних сил!
Доземний уклін і безмежна вдячність Вам! Бажаємо всім мирного неба над головою, злагоди та благополуччя вашим рідним та близьким.
           У ці складні часи ми, як ніколи, маємо згуртуватися навколо високої мети – жити в незалежній, єдиній, квітучій Україні. І хай незламний дух Великої Перемоги надає нам сил і наснаги! Слава Україні! Героям слава!

Депутатський корпус селищної ради,

виконавчий комітет

Селищний голова                                                         Валентина САВЕРСЬКА-ЛИХОШВА