День вишиванки єднає українців

Дата: 18.05.2023 12:10

День вишиванки єднає українців. День вишиванки відзначають щорічно в третій четвер травня.  Вишиванка – як молитва, особливе вбрання, в якому хочеться мріяти, в якому чіткіше уявляється своє коріння і відчувається відповідальність за майбутнє.  Кожен із нас, хто нині перебуває в безпеці, може одягнути вишиванку для підтрмання духу укранців та їх захисників. До цієї прекрасної традиці долучилися і працівники Прилуцького районного сектору №3 філії ДУ «Центр пробації», разом зі своїми клієнтами. Вишиванка є символом сміливості, боротьби та перемоги. Вона єднає українців та друзів України по всьому світу.  Захистимо своє! Вишиванка – це броня кожного з нас! Разом до Перемоги!    Аліна БОРОДАЙ                                                                                                                                 провідний інспектор Прилуцького районного сектору №3  філії ДУ «Центр пробації» у Чернігівській обл.

День вишиванки відзначають щорічно в третій четвер травня.  Вишиванка – як молитва, особливе вбрання, в якому хочеться мріяти, в якому чіткіше уявляється своє коріння і відчувається відповідальність за майбутнє.

Захистимо своє! Вишиванка – це броня кожного з нас! Разом до Перемоги!

Аліна БОРОДАЙ

провідний інспектор

Прилуцького районного сектору №3

філії ДУ «Центр пробації»