Свято останнього дзвоника у громаді

Дата: 31.05.2023 16:02

Фото без описуСьогодні відбулось свято останнього дзвоника у закладах освіти громади. Селищний голова Валентина САВЕРСЬКА-ЛИХОШВА відвідала урочисті заходи у Варвинському ліцеї №1 та №2. Вона звернулась до присутніх з вітальним словом.

Відповідно до комплексної програми «Молодь, сім’я, діти Варвинської громади 2021-2025 роки» та з метою підтримки селищний голова відзначила грошовою винагородою обдарованих дітей і їх вчителів-наставників. Премії отримали учні та вчителі закладів освіти громади.

Варвинський ліцей №1

Учні 10-11 класів - Сисоєв Дмитро, Небрат Дмитро, Дрюк Владислав. Кудринецька Наталія Миколаївна учитель біології, Денисенко Василь Васильович учитель української мови та літератури, Приходько Юлія Миколаївна учитель інформатики.

Варвинський ліцей №2

Учні 10-11 класів - Ренжеренко Вікторія, Хоменко Ірина, Сліпченко Руслана, Кардаш Юліана, Зєвако Інна, Доценко Віталій. Даценко Ірина Данилівна вчитель української мови та літератури, Небрат Василь Іванович учитель географії, Овчар Надія Юріївна учитель математики, Стародуб Аліна Вікторівна психолог, Демиденко Оксана Ярославівна учитель історії та правознавства, Никоненко Тамара Петрівна учитель англійської мови, Шукай Надія Андріївна учитель біології, Пронь Віктор Олексійович учитель фізики, Приліпко Тетяна Андріївна учитель географії, Ушакова Ольга Миколаївна учитель географії.

Журавського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Г.Ф.Вороного

Учениця 7 класу Коваленко Каріна, учень 8 класу Мірошніченко Кирило. Курленя Олена Миколаївна вчитель математики.

Озерянський ЗЗСО І-ІІІ ст.

Учні 8 класів - Радченко Софія, Сліпченко Олександр, Ігнатенко Артем. Василенко Світлана Василівна учитель історії, Щербина Валентина Миколаївна учитель хімії.

КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості»

Керівники гуртків - Барашко Ольга Вікторівна, Зуб Жанна Станіславівна, Ошурко Людмила Анатоліївна, Скнар Світлана Миколаївна.

КЗ «Варвинська мистецька школа»

Левенець Лариса Іванівна, Срібна Світлана Миколаївна, Луценко Ірина Миколаївна, Левун Світлана Миколаївна, Гончаренко Олена Миколаївна, Пігенко Володимир Володимирович.