«Центр пробації» та служба зайнятості: співпраця триває

Дата: 26.06.2023 11:43

Фото без опису        Вирішити проблеми та підтримати клієнтів пробації на шляху до позитивних змін допомагають представники державних і неурядових організацій та установ.  Саме вони демонструють, що є так звана «група підтримки», яка покликана зробити процес виправлення і ресоціалізації засуджених безболісним і комфортним. Так, Прилуцький районний сектор № 3 філї  Державної установи "Центр пробації" в Чернігівській області плідно співпрацює зі службою зайнятості.  Зокрема, з метою задоволення потреби в працевлаштуванні п'ятьом клієнтам пробації з початку 2023 року році було видано направлення до Варвинського сектора Прилуцької філії Чернігівського обласного центру зайнятості. Нині один підобліковий пробації в статусі  безробітного перебуває на обліку в центрі занятості. Завдяки професійній роботі фахівців служби зайнятості видано п'ять направлень на суспільно-корисні роботи.

Кожна людина має право на працю. Однак без бажання та зусиль пошуковця роботи, його активності та вмотивованості до трудової діяльності позитивний результат досягнути важко. Тому фахівці служби зайнятості постійно проводять з клієнтами пробації зустрічі, індивідуальні консультації, тощо. Роз'яснюють їм про умови реєстрації та отримання соціального забезпечення, права та обов’язки безробітних. Знайомлять з актуальними вакансіями, варіантами професійного навчання, перепідготовки, підвищення кваліфікації, а також вчать складати резюме, працювати з сучасними електронними ресурсами служби зайнятості, де можна дізнатися багато корисної інформації.

Аліна БОРОДАЙ

Провідний інспектор Прилуцького РС №3

філії ДУ «Центр пробації»

в Чернігівській області