"Play(On)Drums" став володарем гран-прі в інструментальному жанрі

Дата: 10.07.2023 10:53

Фото без опису9 липня 2023 року в палаці культури ім. Т Шевченка м. Трускавець відбулось грандіозне шоу - Всеукраїнський фестиваль - конкурс "ЗлатаФест. Золоті таланти України". Учасників заходу було дуже багато з усіх регіонів країни, оскільки фестиваль має свої гарні традиції, силу і вагу і об'єктивність та чесність в результатах.

Перкусійному гурту "Play(On)Drums" випала нагода бути першими серед конкурсантів. За одностайним рішенням журі, перкусійний гурт "Play(On)Drums" отримав Кубок і диплом абсолютного переможця в інструментальному жанрі і став володарем ГРАН - ПРІ!

Велика подяка учасникам гурту за їхній драйв і натиск, за їх майстерність і віру в Перемогу, батькам - шана і повага за неймовірну підтримку своїх дітей. Також велику вдячність висловлюємо  спонсору - Миколі Івановичу Бойку, директору ТОВ " Прогрес" за надану фінансову допомогу для поїздки на фестиваль.