ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ...

Дата: 14.07.2023 18:07

Фото без описуСьогодні 14 липня 2023 року Варвинська громада попрощалась із загиблим воїном Олексієм Григоровичем Руденко. Він народився 18 квітня 1987 року у Варві. У 2005 році закінчив Варвинську ЗОШ I-III ступенів.

Проходив строкову військову службу у пожежних військах м. Ічня. Після повернення  працював   на заводі «Пожмашина» в Ладані. Пізніше пожежним у 19 ДПРЧ (с. Гнідинці) 5 ДПРЗ ГУ ДСНС у Чернігівській області, потім водієм-експедитором у ПП «ТогрСервісПлюс».

Мобілізований у березні 2023 року. Службу проходив в званні солдата.  Помічник гранатометника  4-го батальйону «Сила Свободи» бригади швидкого реагування Національної Гвардії України «Рубіж».

Загинув 8 липня 2023 року під час мінометного обстрілу поблизу села Спірне Бахмутського району  Донецької області.

Мітинг-реквієм на кладовищі на Зарічці  зібрав численних рідних, друзів та побратимів Олексія. Селищний голова Варвинської СТГ Валентина САВЕРСЬКА-ЛИХОШВА висловили глибокі співчуття родині загиблого. Поминальну службу проводив військовий капелан нацгвардії.

Олексій  Руденко - це приклад мужності та оптимізму. Завжди підтримував побратимів, був товариським та дуже чуйним. Дуже любив рибалку та планував повернутись у цивільне життя після перемоги.

Воїн до кінця виконав свій обов‘язок, героїчно віддавши життя за свободу нашої країни.

Невимовний біль втрати для родини, для громади, для всієї України.

Вічна шана герою!!!!!