Вітаємо ювілярку !!!!

Дата: 18.07.2023 10:15

Фото без опису17 липня ювілейний день народження відзначила Остах Валентина Борисівна. Вона народилася на Полтавщині. З дитинства любила спорт, тому своє навчання розпочала у Брянському технікумі фізичного виховання. Продовжила у Харківському педінституті, факультет фізичного виховання. Пізніше переїхала до міста Кропивницький і там продовжила навчання у місцевому педагогічному інституті, була асистентом викладача на кафедрі фізичного виховання.

Свою педагогічну діяльність розпочала на Полтавщині, згодом 38 років тому переїхала жити та працювати на Варвинщину. 9 років присвятила учням Варвинського ліцею №1, а учням Варвинського ліцею №2- 28 років своєї педагогічної діяльності.

Сьогодні родина Остахів налічує чотирьох дітей, дев’ять внуків та двох правнуків.Фото без опису

Привітали ювілярку селищний голова Валентина САВЕРСЬКА-ЛИХОШВА та голова організації ветеранів Варвинської СТГ Марія КАЧАЄВА. Селищний голова нагородила Валентину Борисівну Почесною грамотою Селищної ради за активну життєву позицію.

Бажаємо здоров'я та довгих років життя !!!