30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

Дата: 28.07.2023 11:49

Фото без описуТоргівля людьми – одна з найбільш актуальних проблем сучасності і вважається особливо тяжким злочином в усьому світі.

Війна зробила нас особливо вразливими. Багато українців втратили відчуття безпеки,  коли були змушені покидати свої домівки, шукати прихисток в інших регіонах та виїжджати за кордон. Шукаючи нову роботу, через відсутність достовірної інформації про можливості працевлаштування,  незнання своїх прав, велика кількість людей попадали на недобросовісних працедавців або ставали жертвами торгівців.

За оцінками Представництва Міжнародної організації з міграції, в Україні з 1991 року понад 300 тисяч українців постраждали від різних форм сучасного рабства.

Аби підвищити рівень обізнаності про всю небезпеку, яку несе проблема торгівлі людьми, на базі КЗ «Варвинська публічна бібліотека» було проведено захід, до якого долучилися клієнти пробації.  Учасників поінформували,  як не стати жертвою торгівців, розповіли про права людини зі статусом, яка постраждала від торгівлі людьми. Присутні переглянули соціальні відеоролики, пройшли квест онлайн «Безпечне працевлаштування»,  ознайомилися з контактами установ і закладів з підтримки постраждалих від домашнього насильства та торгівлі людьми.

Аліна Бородай,

провідний інспектор