Нагорода знайшла героя

Дата: 22.08.2023 16:37

Фото без опису   До Дня працівників торгівлі Подяку голови Чернігвської ОДА отримав Олег Іванович Ященко.

Свою діяльність у цій сфері підприємець розпочав у жовтні 2009 року з відкриття невеликого магазину «Многа» в селі Дащенки. Пізніше були торгівельні приміщення у селі Світличне, та декілька орендованих у Варві. Нещодавно придбав і зробив капітальний ремонт власного торгівельного приміщення у Варві. З початку повномасштабного вторгнення в лютому 2022 року не припинив свою діяльність. Жителів громади забезпечував продуктами харчування – крупами, свіжим хлібом, молоком.  Також приділяє велику увагу розвитку соціальної сфери. Надавав матеріальну допомогу жителям громади, брав активну учать у спонсоруванні масових заходів.   Олег Іванович не забуває і про наших захисників в зоні АТО, з 2014 року неодноразово надавав кошти. Активно продовжив допомагати ЗСУ  і після повномасштабного вторгнення у лютому 2022. Передавав кошти на потреби жителів територіальної громади, які були мобілізовані до лав Збройних Сил України.

Із січня 2023 мобілізований до лав ЗСУ. Селищний голова Валентина Саверська-Лихошва передала нагороду дружині Оксані.