ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ...

Дата: 24.08.2023 09:40

Сьогодні - річниця загибелі хороброго воїна, захисника з села Остапівка Свіргуна Віктора Михайловича.
  Він народився 3 березня 1978 року в місті Нова Каховка, Херсонської області.  У 1993 році вступив до Новокаховського СПТУ №16 та здобув спеціальність слюсаря ремонтника.
   З травня 1996 по  листопад 1997 року проходив строкову військову службу в лавах Збройних Сил України.
28 липня 2022 року мобілізований  до лав Збройних Сил України.   Проходив військову службу у військовій частині А7107  на посаді оператора.
  Трагічно загинув 24 серпня 2022 року поблизу населеного пункту Новомихайлівка, Покровського району, Донецької обл. Нагороджений орденом «За мужність» III ст. посмертно.

Селищний голова Валентина САВЕРСЬКА-ЛИХОШВА разом з представником ТЦК та рідними вшанували пам'ять загиблого.