ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ...

Дата: 25.08.2023 15:52

Фото без опису24 серпня Варвинська громада попрощалась із загиблим захисником, хоробрим воїном Віктором Андрійовичем ВЛАХНО. Прощання відбулось у селі Брагинці, де живе батько загиблого.

Він народився 9 вересня 1976 року в селі Лебединці Срібнянського району. Після закінчення школи в Савинцях навчався у Харківському професійно-технічному училищі №15 де здобув спеціальність електромеханік. Працював у ТОВ «Секюрайті» охоронцем на газопереробному заводі у Гнідинцях.

Був мобілізований 23 листопада 2022 року. Службу проходив у військовій частині А0409 у званні солдата.

19 серпня 2023 року біля села Ягідне Донецької області був тяжко поранений у бою з окупантами. 21 серпня 2023 року від отриманих поранень помер у лікарні Мечникова в Дніпрі.

Жителі Варвинської громади зустріли загиблого героя живим кодиром через Журавку, Воскресеньське, Варву, Озеряни та Брагинці. Далі загиблого зустрічала Срібнянська громада в Лебединцях, де його поховали на кладовищі поряд з могилою матері.

Селищний голова Валентина САВЕРСЬКА-ЛИХОШВА висловила глибокі співчуття родичам загиблого. Поминальну службу проводив отець Леонід, настоятель Хресто-Воздвиженського храму ПЦУ.

Вічна пам'ять та вічний спокій.

Щирі співчуття рідним та близьким.