Подяка рідним від військового командира

Дата: 14.09.2023 16:41

Варвинський селищний голова Валентина Саверська-Лихошва передала Приліпко Тамарі Миколаївні, що мешкає в с. Світличне,  від командира 31 окремої механізованої бригади Подяку  з нагоди 32 річниці Незалежності України за самовідданість її чоловіка – Приліпка Олександра Івановича, який проходить військову службу, з честю та гідністю виконує свої обов’язки із захисту суверенітету та територіальної цілісності держави. Своїм героїзмом, патріотизмом він гідно примножує ратну славу поколінь захисників рідної землі та підтримує престиж Збройних Сил України. Честь і гордість за наших земляків – справжніх захисників Батьківщини! Пишаємося нашими Героями!