Нагороди для рятувальників громади

Дата: 18.09.2023 12:34

З нагоди Дня рятувальника селищний голова нагородила Почесною грамотою селищної ради командира відділення 11 ДПРП (смт Варва) Андрія ЗАВГОРОДНЬОГО та командира відділення 19 ДПРЧ з охорони об'єктів Гнідинцівського газопереробного заводу Віталія БОРОДАЯ.

Подяку селищного голови з нагоди професійного свята отримали Олександр ВИНОГРАДСЬКИЙ пожежний-рятувальник 19 ДПРЧ з охорони об'єктів Гнідинцівського газопереробного заводу та командир відділення 11 ДПРП (смт Варва) Віктор КОЛІВОШКО.

Щиро вітаємо усіх, хто причетний до цього свята та дякуємо за щоденну звитяжну працю, злагодженість дій та професіоналізм.

Дякуємо вам ще й за те, що з початку війни жоден з вас не відступив і продовжує гідно нести службу на благо нашої громади та України.