Нагороди до дня дошкілля

Дата: 22.09.2023 12:29

24 вересня Україна святкуватиме День вихователя і дошкільного працівника – професійне свято всіх співробітників дошкільних установ.

Селищний голова Валентина САВЕРСЬКА-ЛИХОШВА та начальник відділу освіти Любов ЛУЩИК завітали до дитячих садочків громади та привітали працівників.

Почесною грамотою селищної ради нагородили Людмилу ДЗЮБУ вихователя ЗДО "Джерельце" та Людмилу ЛЕВУН вихователя ЗДО "Журавлик".

Подяку від голови селищної ради отримали Валентина ХИЖНЯК вихователь ЗДО "Джерельце", Леся ОЗИМАЙ кухар ЗДО "Казка", Валентина БУРЯК медична сестра ЗДО "Калинка" та Татяна КОЛПАК вихователь ЗДО "Теремок".

У цей особливий день хочемо відзначити вашу надзвичайну роботу, дорогі працівники дошкільних закладів! Ви робите наше життя кращим, формуючи основи знань та навичок у найменших жителів громади.

Нехай вас супроводжує щастя та гордість за свою професію!

Щирі вітання та подяка за вашу роботу!!!