Привітали бібліотекарів

Дата: 30.09.2023 08:05

В переддень професійного свята, який щорічно бібліотекарі відзначають 30 вересня, заступник селищного голови Олександр ФІЛОНЕНКО та начальник відділу культури Роман БУЗІКЕВИЧ привітали бібліотекарів громади.

За сумлінну працю, ініціативність та активне позиціювання бібліотеки в громаді почесною грамотою селищної ради нагородили Оксану УХАНЬ, працівника дитячої бібліотеки КЗ «Варвинська публічна бібліотека». Подяку голови селищної ради отримали Валентина БОБОШКО завідувачка бібліотеки-філії села Світличне та Оксана КЛИЖКА завідувачка бібліотеки-філії села Гнідинці.

Відзнаки відділу культури отримали Алла ФЕСЕНКО методист КЗ «Варвинська публічна бібліотека» та Ольга ФІЛЕНКО завідувачка бібліотеки-філії села Озеряни.

Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.

Щиро вітаємо бібліотекарів, адже ви збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Ви є справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу.

Міцного всім вам здоров'я, щастя, благополуччя та нових творчих здобутків у вашій благородній справі.