Освітян привітали з професійним святом

Дата: 30.09.2023 08:14

Щорічно, в першу неділю жовтня Україна відзначає День працівників освіти.

Це особлива дата, коли ми вітаємо всіх, хто навчає і надає знання. Праця освітян є неоціненним внеском у формування майбутнього України.

З нагоди професійного свята селищний голова Валентина САВЕРСЬКА-ЛИХОШВА  та начальник відділу освіти Любов ЛУЩИК привітали та нагородили освітян громади.

Почесну грамоту селищної ради отримали Надія ОВЧАР, учитель математики КЗЗСО I-III ст. «Варвинський ліцей №2», Галина ПЕТРИК, спеціаліст відділу освіти та Марина САВЕРСЬКА, фахівець КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр».

Подяку селищного голови отримали Тетяна КАЛЕНІЧЕНКО, асистент учителя КЗЗСО I-III ст. «Варвинський ліцей №1», Валентина БЕЗПАЛА учитель української мови та літератури Остапівського ЗССО I-II ст., Світлана  СКНАРЬ керівник гуртків КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» та Наталія ЄРМОЩЕНКО, учитель початкових класів Гнідинцівського ЗССО I-II ст.

Почесною грамотою Прилуцької РДА нагородили начальника відділу освіти Любов ЛУЩИК.

Щиро вітаємо освітян громади та дякуємо за вашу працю. Нехай кожен день буде добрим та веселим, цікавим та яскравим, нехай кожен учень радує своїми досягненнями, нехай кожна близька людина дарує гармонію та щастя.

З Днем працівників освіти!