Заходи з нагоди дня людей поважного віку

Дата: 03.10.2023 12:00

Сьогодні у Варвинському будинку культури  відбулися заходи з нагоди Дня людей похилого віку та Дня ветерана.

Вітали їх голова орагнізації ветеранів Варвинської СТГ Марія КАЧАЄВА та селищний голова Валентина САВЕРСЬКА-ЛИХОШВА. З нагоди свята нагородили почесною грамотою селищної ради голову первинної ветеранської організації села Калиновиця Наталію ХРОМЕЄВУ та голову первинної ветеранської організації села Леляки Ганну ХІЛОБОК. Грошову відзнаку, яка передбачена до грамоти, вони передали організації "Сильні волею" для потреб ЗСУ.

Присутні згадали хвилиною мовчання загиблого героя, сина Наталії ХРОМЕЄВОЇ - Сергія, та усіх, хто віддав своє життя у боротьбі з ворогом.

Свою пісенну творчість присутнім дарували ансамбль ветеранської організації "Червона калина".

Особливими гостями заходу було подружжя Логвиненків - Анатолій та Анна. Анатолій Логвиненко - поет, родом з села Переволочна зараз проживає в Ладані. Він привіз свої збірки віршів, які читав з дружиною. З його творчістю можна ознайомитись в групі https://www.facebook.com/groups/1740107692738910/ Хроніка Подищ -село і люди.

Щирі вітання людям поважного віку громади ! Ваш практичний життєвий досвід, мудрість, знання, вміння - неоціненне багатство. Життєві випробування загартували у вашому серці найкращі духовні якості – честь, гідність, доброту, любов.

Прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, шанобливе ставлення до людей– це незрівняний приклад для наслідування сучасній молоді.

Бажаємо вам найголовнішого – здоров’я, безхмарного неба, сил та наснаги і далі дарувати тепло ваших посмішок, щастя та благополуччя!