Привітали з порефесійним святом Територіальний центр соціального обслуговування

Дата: 03.11.2023 15:06

З нагоди професійного свята, дня працівників соціальної сфери, яке щорічно відзначається в першу неділю листопада селищний голова Валентина САВЕРСЬКА-ЛИХОШВА привітала працівників ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР соціального обслуговування.

Подяки голови Прилуцької РДА отримали:

- Раїса МОВЧАН, соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Варвинської селищної ради. Стаж роботи на посаді складає 32 роки.

- Світлана НОВІКОВА, соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Варвинської селищної ради. Стаж роботи на посаді складає 21 рік. За час роботи зарекомендувала себе відповідальним та пунктуальним працівником.

Подяку голови Варвинської селищної ради отримали Наталія СМОВСЬКА, соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома, Тетяна ПЕРВУН, перукар відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги, Оксана БЕЗВЕРХА, молодша медична сестра з догляду за хворими відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання село Озеряни, Тетяна ЗУБ, кухар відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасвого проживання село Озеряни.

Щиро вітаємо з нагородами!!!!