Обрано нового голову організації ветеранів Варвинської СТГ

Дата: 03.11.2023 15:14

Сьогодні селищний голова відвідала XII позачергову конференцію організації ветеранів Варвинської СТГ. Основним питанням було- вибори нового голови організації.

Качаєва Марія Микитівна, яка очолювала організацію понад 19 років, вирішила скласти повноваження, але запевнила присутніх, що буде активно допомагати в роботі новообраному голові. Ним став Скнар Петро Іванович. Його кандидатуру підтримали одноголосно.

За активну життєву позицію та вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху селищний голова нагородила Марію Микитівну Качаєву Почесною грамотою Варвинської селищної ради.

Подяки селищного голови отримали очільники первинних ветеранських організацій села Мармизівка Чепурна Лідія Михайлівна та села Антонівка Назим Ольга Федорівна.

Новообраному голові Петру Івановичу бажаємо здоров'я, наснаги та невичерпної енергії для продуктивної роботи.