Представився лікарем і ошукав пенсіонерку: поліція Чернігівщини затримала підозрюваного у шахрайстві «ваш родич у біді»

Дата: 06.11.2023 16:47

Оперативники Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами з управління карного розшуку поліції області за підтримки співробітників кримінального аналізу встановили та затримали 25-річного чоловіка за підозрою у шахрайських діях щодо 86-річної пенсіонерки з Прилук.

Днями до поліції звернулась прилучанка, яка заявила, що віддала невідомому 40 тисяч гривень та 750 доларів нібито на лікування дочки. Перед цим жінці телефонували з невідомого номера і сказали, що її дочка потрапила в ДТП і на операцію терміново необхідні кошти. Схвильована літня жінка погодилася допомогти і назвала свою адресу, за якою «лікар» може забрати кошти. Після чого до неї прийшов незнайомець, якому вона віддала всі заощадження.

Поліцейські встановили прикмети та можливий напрям руху шахрая. В ході проведення оперативно-розшукових заходів по «гарячих слідах» поліцейські затримали підозрюваного, який тікав в напрямку Чернігова. У зловмисника вилучено частину коштів, здобутих злочинним шляхом.

Слідчі поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили затриманому про підозру у злочині за частиною 2 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

Досудове розслідування триває.