Вітання працівників культури громади

Дата: 10.11.2023 11:52

З нагоди професійного свята всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва відбулись урочистості у Варвинському будинку культури.

Працівників цієї галузі привітали селищний голова Валентина САВЕРСЬКА-ЛИХОШВА, її заступник Олександр ФІЛОНЕНКО та начальник відділу культури Роман БУЗІКЕВИЧ. Захід розпочався із вшанування загиблих героїв хвилиною мовчання.

Роман Степанович звернувся до своїх колег із словами подяки, за те що вони тримають наш культурний фронт, допомагають наближати Перемогу та підтримують ЗСУ. Вони активно займаються волонтерською діяльністю - збирають кошти для ЗСУ, плетуть сітки та теплі шкарпетки, готують їжу та смаколики для воїнів. Тільки за цей рік будинки культури та сільські клуби громади виїзними концертами зібрали понад мільйон гривень для потреб військових. Своєю піснею вони звеселяють та підтримують людей в цей важкий час.

За сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток культури району, примноження духовних цінностей та професійну майстерність колектив КЗ «Варвинський будинок культури» отримав Подяку голови Прилуцької РВА Володимира ЧЕРНОВА.

Почесною грамотою Варвинської селищної ради нагородили Юлію РУЖНІЦЬКУ, художнього керівника Озерянського сільського будинку культури.

Грамотами організації профспілки працівників культури нагородили: Сергія ЖЕЛІБУ керівника народного аматорського чоловічого вокального ансамблю «Варин» КЗ «Варвинський будинок культури», Аллу Бабенко художнього керівника Мармизівського сільського будинку культури, Ніну ГАЦЕНКО директора Калиновицького сільського будинку культури, Валентину СТЕЦЕНКО завідувачку Брагинцівського сільського клубу, Тетяну ДАВИДЕНКО завідувачку Дащенківського сільського клубу, Василину ЄВТУШЕНКО художнього керівника Антонівського сільського будинку культури, Вікторію СЛІПЧЕНКО, бухгалтера відділу культури, Антоніну РЕНЖЕРЕНКО прибиральницю КЗ «Варвинський будинок культури», Вікторію ТАТАРЧЕНКО учасницю художньої самодіяльності КЗ «Варвинський будинок культури».

Культура під час війни – це зброя. Вона не вбиває, але є важливим способом боротьби. Тому саме творчі люди дарують радість та несуть культуру до українських сердець, звеселяючи та підтримуючи кожного своєю працею та силою духу.