Участь у проекті ЮНІСЕФ

Дата: 12.11.2023 17:56

Із серпня 2023 року у рамках проекту «Забезпечення системного реагування на потреби дітей, які повернулися до біологічних сімей з інтернатних закладів та дітей групи ризику», що реалізує ГО «Ліга соціальних працівників України» та ЮНІСЕФ, у нашій громаді розпочато роботу із сімʼями цієї вразливої категорії. Метою даного напрямку діяльності є підтримка дітей та сімей через систему швидкого реагування на надзвичайні ситуації у сфері їхнього захисту та надання комплексних соціальних послуг, запобігання вторинній інституалізації дітей.

Наразі, триває робота по оцінюванню потреб сімей з дітьми для підготовки звернення для надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Також за участі ГО  INGO corus international та БФ «Рокада» Чернігів,

завершено надання гуманітарної допомоги одягом, канцтоварами, засобами гігієни дорослим та дітям даної групи ризику, які проживають на території громади.