АНАЛІЗ надзвичайних ситуацій та небезпечних подій, що стались на території Чернігівської області у жовтні 2023 року

Дата: 09.11.2023 15:46

Інформація про події

Під час пожеж та надзвичайних подій

Надзвичайних ситуацій

1

Загинуло осіб

5

Надзвичайних подій

344

Пожеж

175

Травмовано осіб

4

Виявлено та знищено вибухонебезпечних предметів

86

Врятовано осіб

4

Події на водних об’єктах

2

Пошкоджено будівель, споруд, техніки тощо

93

Надання допомоги

78

Знищено будівель, споруд, техніки тощо

5

Надзвичайна ситуація природного характеру (код - 20731): За результатами дослідження патологічного (біологічного) матеріалу об'єктів навколишнього середовища (звіт від 03.10.2023 року № 010986 м.п.м./23) Державним науково-дослідним інститутом з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи виявлено ДНК-вірус АЧС у свійської свині на території ТОВ "Нива 2008" (с. Коломійцівка (Макіївська ТГ), Ніжинського району). Загалом утримується 435 голів свиней (зареєстровано 1 факт загибелі). Проведення протиепізоотичних заходів заплановано на 04.10.2023 року.

04.10.2023 року о 16 год. 00 хв. з річки Удай, с. Удайці, Линовицька ТГ, Прилуцького району, співробітником Удайцівського навчально - реабілітаційного центру піднято на поверхню тіло гр. Ф. 2012 р.н., вихованця Удайцівського навчально - реабілітаційного центру, зареєстрований за адресою: Прилуцький район, Линовицька ТГ, с. Удайці, вул. Шевченка. Обставини події та причина смерті встановлюються.

м.Остер Чернігівського району (Остерська ТГ) по вул.Незалежності, 34 о 23 год. 40 хв. 09 жовтня сталася пожежа  житлового будинку (10x12 м, стіни дерев`яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено  майно, покрівлю та перекриття на всій площі, пошкоджені стіни. Причина пожежі встановлюється.  На місці пожежі виявлені тіла власника, 1998 року народження, та особи, яка встановлюється.

с. Сезьки Прилуцького району (Ічнянська ТГ) в господарстві по вул. Братів Протащуків, 12 о 09 год. 15 хв. 11 жовтня сталася пожежа житлового будинку (7х12 м, стіни дерев'яні, покрівля металева). Вогнем знищено меблі, пошкоджено внутрішнє облицювання стін та стелі, майно. Причина - коротке замикання електромережі. На місці пожежі виявлено тіло чоловіка, 1944 року народження;

15.10.2023 року о 14 год. 45 хв. через детонацію вибухового пристрою (тип встановлюється) на відкритій території біля с. Киїнка (Киїнська ТГ), Чернігівського району загинула 1 особа (Ш., 1965 р.н.) та 1 особа травмована (Ш., 1987 р.н.).

В м. Чернігові по вул. Гончій, 90 о 02 год. 12 хв. 30 жовтня сталася пожежа в приміщені загального коридору квартир №129 та №130 дев`ятиповерхового житлового будинку.  Вогнем пошкоджено матрац. Причина - необережність під час курінняНа місці пожежі виявлено тіло мешканця, 1986 року народження.