ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ...

Дата: 20.11.2023 14:48

Сьогодні - річниця загибелі хороброго воїна, захисника з села Калиновиця Хромеєва Сергія Валентиновича, який трагічно загинув під час ворожого мінометного обстрілу поблизу населеного пункту Кліщіївка на Донеччині.

Герой народився 21 квітня 1973 в селі Калиновиця Варвинського району. Отримав середню освіту і у 1991 році потрапив на строкову військову службу до Збройних Сил України. До повномасштабного ворожого вторгнення Сергій працював бурильником цеху капітального і підземного ремонту свердловин Укрнафтабуріння, а у червні 2022 року долучився до оборонців України, потрапивши до складу військової частини А4569 на посаду радіотелеграфіста польового вузла зв'язку. Нагороджений орденом «За мужність» III ст. посмертно.

Вшанувати загиблого зібрались селищний голова Валентина САВЕРСЬКА-ЛИХОШВА, представники Прилуцького ТЦК та СП, рідні та близькі. Поминальну службу проводив отець Леонід.

Варвинська селищна рада висловлює глибокі співчуття родині з приводу непоправної втрати.

Вічна пам'ять та слава герою.