"Бода-Фест"

Дата: 20.11.2023 14:52

Минулої п'ятниці, 17 листопада, у Варвинському осередку культури відбувся черговий, вже восьмий, місцевий фольклорний фестиваль "Бода-Фест" - на вшанування видатного вченого мовознавця і фольклориста Осипа Бодянського, малою батьківщиною котрого була наша Варва.

А насиченою, барвистою і милозвучною цю мистецьку акцію зробили сучасні хранителі скарбів народної творчості - самодіяльні артисти із сіл та селища громади. Дякували їм за творчість заступник селищного голови Олександр Філоненко і очільник відділу культури Роман Бузикевич.