У третю неділю листопада своє професійне свято відзначають працівники сільського господарства

Дата: 17.11.2023 15:06

Напередодні свята, аграрії приймали вітання та слова вдячності від начальника Прилуцької районної військової адміністрації Володимира ЧЕРНОВА. Серед них і працівники аграрного сектору Варвинщини.

Незважаючи на труднощі в умовах війни, українські сільгоспвиробники не лише боронять Батьківщину, але й самовіддано працюють на аграрному фронті, адже під час війни праця стає ще більш значущою та помітною.

З нагоди професійного свята кращих працівників галузі відзначено Почесними грамотами, подяками обласної та районної державних адміністрацій.

Почесну грамоту Чернігівської ОВА отримав головний бухгалтер ТОВ "Журавка" Олександр МАРУЩЕНКО. Подяку від голови Чернігівської ОВА отримала доярка "Гнідинці-Агро" Лілія ЗАДОЯННА.

Подяку голови Прилуцької РВА отримали: Віталій СКАЧОК  тракторист-машиніст ТОВ «Прогрес», Юрій ХОМЕНКО механік МТП Центрального регіонального управління СТОВ «Дружба-Нова», Віталій КАРПЕНКО тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва МТП Варвинського відділення СТОВ «Дружба-Нова».