Очікувала на заробіток, натомість втратила більше 10 тисяч гривень: поліція Прилуччини застерігає від шахраїв

Дата: 21.11.2023 10:26

Поліцейські радять громадянам остерігатися сумнівних пропозицій про легкий заробіток в Інтернеті та ретельно перевіряти інформацію про варіанти можливого заробітку онлайн.

Днями до поліції звернулася 30-річна жителька Ічні, яка надіслала шахраям 10 500 гривень. Жінці пропонували онлайн заробіток: спочатку ставити «вподобання» за товари на сайті, а потім викупляти ці товари та отримувати за це «відсотки».  Після того, як жінка ставила «лайки» та перерахувала за товари гроші, зв’язок з «роботодавцем» зник, а потерпіла залишилася і без грошей, і без обіцяних відсотків.

Поліція закликає громадян : не переказуйте кошти невідомим особам під приводом легкого заробітку! Ставтесь уважно та критично до подібних пропозицій.