«Заряджені гідністю та жагою свободи»

Дата: 21.11.2023 11:06

З таким патріотичним гаслом долучилися цьогоріч до відзначення Дня Гідності та Свободи в Україні клієнти пробації. Приурочений цей день двом знаковим подіям в історії української державності ‒ Помаранчевій революції, яка розпочалась 22 листопада 2004 року, та Революції Гідності, початком якої вважають 21 листопада 2013року.

З учасниками обговорено події двох українських революцій, вшановано також пам'ять усіх, хто поліг під час революційних подій і в подальшій збройній боротьбі за українську державу.

Гідність, непохитність, прагнення до свободи нашого народу, мужність та стійкість наших воїнів, які вісім років виборюють нашу незалежність, волю та територіальну цілісність сильніші за всю російську армаду, сильніші за всі бомби, ракети, танки, дрони окупантів. Наше прагнення жити у своїй вільній, незалежній, неподільній країні сильніше за їх прагнення знищити нас.

Аліна Бородай,

провідний інспектор