КП "Господар" бореться з негодою

Дата: 27.11.2023 10:45

Як і в усій Чернігівській області та інших регіонах держави, на Варвинщині вирує негода - рясний снігопад і заметіль. Цього листопадового дня випало до пів метра снігу, спостерігаються перемети.

На шляхах селища вчора, 26 листопада, до 11-ої вечора і сьогодні, 27.11., з 3-ох ранку, працюють п'ять одиниць снігоочисної техніки КП "Господар".

Першочергово прочищаються дороги загального користування, тротуари, під'їзди до установ критичної інфраструктури.

Після упорядкування селища і в критичних випадках надаватиметься допомога технікою і селам громади, де шляхи чистять працівники сільгосптовариств.

Комунальники просять всіх варвинців набратися терпіння і спільно долати наслідки негоди, адже сніг підсипає і надалі. А також - утриматися від нетермінових поїздок і виходів.

За повід. КП "Господар"